dima
 • Fotografia Ślubna

  ­

  Fotograf Ślubny Lublin

           W dniu ślubu dzieje się tyle rzeczy, których nawet nie zauważycie. Uważam, że moim zadaniem jest uchwycić je dla Was i przedstawić je z powrotem jako część całej historii z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

           Z natury jestem obserwatorem. Moje podejście polega na obserwacji, przejść się w koło w poszukiwaniu śmiechu, łez i zabawnych chwil. Prawdziwa radość i emocje nie mogą być fałszywe. Chcę, abyście spojrzeli na swoje fotografie ślubne. I zapamiętali jak się wtedy czuliście, a nie to co fotograf Wam mówił do zrobienia. Sfotografuje Wasz dzień niezwykle. Nie będę Wam przeszkadzał, prosił o nienaturalne pozowanie lub sugerował co zrobić tylko ze względu na aparat.

           Od przygotowania do pierwszego tańca aż po oczepiny, sfotografuję historię Waszego ślubu. Kocham ludzi i kładę duży nacisk na uchwycenie emocji wyrażanych przez Was i Waszych gości. Uważam, że moją rolą nie jest zakłócanie lub aranżowanie Waszego dnia. To jest Wasz ślub! Więc chcę, żebyście spędzili go wspaniale spędzając czas z gośćmi.

           Możemy przeznaczyć krótki czas w dniu ślubu na kilka zdjęć Waszej dwójki, mogę także zrobić kilka zdjęć grupowych, jeśli będzie taka potrzeba. Ale poza tym, Wasz dzień zostanie sfotografowany naturalnie, pozostawiając Was, abyście mogli cieszyć się towarzystwem swojej rodziny i przyjaciół. Idźcie się z nimi napić, jedzcie wspaniałe dania, cieszcie się chwilą!

  Powrót do strony głównej