dima
 • Fotografia Okolicznościowa

  Fotografia Okolicznościowa Lublin

           W gruncie rzeczy fotografia dokumentalna jest sposobem do dzielenia się z innymi tym jak postrzegasz otaczający Cię świat. Chociaż umiejętności techniczne są koniecznością na samym początku aby stać się prawdziwym fotografem. To odkrycie tego kim jesteś jako jednostka i wyrażenie tego poprzez fotografię wymaga dużej odwagi. 

           Nasze dzieciństwo, doświadczenia życiowe, wady, lęki i porażki odgrywają niewiarygodną rolę w tym, jak postrzegamy życie i ludzi. Identyfikując te rzeczy, możemy pracować nad własnym artystycznym indywidualnym punktem widzenia.

           Często powtarzam, że na fotografię składa się tylko kilkanaście procent umiejętności technicznych. Na tworzeniu fotografii składa się znacznie więcej niż tylko naciśnięcie przycisku. My jako fotografowie musimy nauczyć się wykorzystywać wszystkie nasze zmysły podczas tworzenia zdjęć. Słuchanie i obserwowanie naszych tematów. W jaki sposób wchodzą ze sobą w interakcję, jak reagują na bodźce, odczuwają uczucia. Dostarczają nam narzędzi potrzebnych do przewidywania ich zachowania i przygotowania się na chwilę przed obiektywem. Konieczne jest łączenie się z nimi na poziomie osobistym, jeśli chcemy zrobić zdjęcia, które poruszą widza.

           Moim celem podczas fotografii dokumentalnej jest uchwycenie Twojej rodziny na swoim etapie życia i zrobienie tego w jak najbardziej autentyczny sposób. Poprzez te zdjęcia chcę przekazać nie tylko, jak wyglądasz ale kim jesteś. Kim jesteś jako kochająca mama, jako ojciec, żona, jako brat i siostra. Chcę udokumentować piękną codzienność życia, rodzinną tradycję, wakacje. Od Ciebie zależy jaką historię chcesz opowiedzieć, a moim prawdziwym zaszczytem byłoby to dla Ciebie zrobić.

  Powrót do strony głównej