dima
 • Sesja Zdjęciowa

  Sesja Zdjęciowa Lublin

           Twoja sesja zdjęciowa może odbyć się w studiu fotograficznym lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Ludzie wyglądają znacznie lepiej na zdjęciach, jeśli są spokojni i zrelaksowani przed aparatem.

           Oprócz wiedzy na temat oświetlenia, pozowania i sprzętu, umiejętność pracy z ludźmi sprawia, że zdjęcia portretowe wychodzą znakomicie. Staram się, aby sesja była tak swobodna i nieformalna, jak tylko to możliwe. Ponieważ dzięki temu sesje zdjęciowe stają się dużo przyjemniejsze dla mnie i mojego klienta w wyniku czego powstają jeszcze lepsze portrety.

           Naprawdę lubię fotografować ludzi. Ogromna część tej przyjemności pochodzi z wyzwania i korzyści płynących z pracy z ogromną różnorodnością ludzi. Sposób w jaki ktoś wygląda, jest ważny dla sposobu w jaki ją sfotografuję. Czasami muszę zaakcentować lub ukryć pewne cechy, aby dana osoba wyglądała jak najlepiej. Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia, używam oświetlenia, które sprawi, że mój klient będzie wyglądał tak dobrze, jak to tylko możliwe. Każda twarz reaguje inaczej na światło, muszę szybko wybrać odpowiednią technikę oświetlenia która będzie najlepsza dla danej osoby.

           Oprócz oświetlenia chodzi również o pozowanie tak aby osobę przedstawić w jak najlepszym wydaniu. Zawsze ważne jest, aby zastanowić się jak osoba chcę wyglądać. Nie ma sensu myśleć, że zrobiłem najlepsze zdjęcie na świecie, skoro nie podoba osobie którą sfotografowałem.

           Zawsze otrzymuję informację zwrotne zwrotne na temat zdjęć, które robię w trakcie sesji zdjęciowej. Dodatkowo staram się używać miejsc związanych z osobą fotografującą, ale czasami najlepszym miejscem do zrobienia sesji zdjęciowej jest studio fotograficzne. Charakter osoby fotografującej jest równie istotny jak jej wygląd. Wszyscy muszą być traktowani indywidualnie podczas robienia zdjęcia portretowego. Moja praca polega na uchwyceniu w zdjęciach nie tylko sposobu jak dana osoba wygląda, ale pokazanie ich osobowości.

           Wiem że pierwsze 10 minut sesji prawdopodobnie nie przyniesie najlepszych zdjęć, więc wykorzystam ten czas, aby poznać osobę i obserwować jej naturalne pozy i ruchy. Kiedy spędzam więcej czasu z moim klientem, wiem że wykonamy zestaw portretów z których będziemy zadowoleni.

  Powrót do strony głównej